KONST / Litografier / Färglitografier 17262013
nr 1726 2013
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 56x44 - 52x65 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:14:26
22/9 18:12:52
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist